Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » Cws Boco - Pracovní oděvy a servis

Cws Boco - Pracovní oděvy a servis

ilustrační foto

28.05.2007 Cws / Boco je již po desetiletí partnerem zákazníků v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů. Širokou nabídkou nejrůznějších druhů pracovního oblečení a profesionálním servisem dokáže oslovit zákazníky z oblastí průmyslu, stavebnictví, potravinářství, hotelnictví a služeb.

Historie

Do detailů propracovaný systém se začínal rodit již téměř před 100 lety v Německu. A proto logicky i zde má dnes největší zkušenosti, které předává do dalších zemí. Dnes je divize pracovních oděvů zastoupena ve více než 15 evropských státech.

Jaké zákazníky firma Cws / Boco oslovuje

Firma BOCO oslovuje zákazníky z řad průmyslových a výrobních podniků, stavební společnosti, obchodní firmy a řetězce, autoservisy, řeznické a pekárenské firmy, hotelová a ubytovací zařízení, úklidové firmy a celou řadu dalších.

Specializace Firmy Cws / Boco

Pronájem a servis pracovních oděvů – dle Vašich přání vyrobí, přivezou, odvezou, vyperou, zkontrolují a opraví každému Vašemu zaměstnanci jeho osobní oděv, jež nalezne ve své osobní skříňce týden co týden vždy v perfektním stavu.

Proč je Firma Cws / Boco důležitá v gastronomii?

Podnikatelské subjekty a firmy se mohou soustředit na své hlavní podnikatelské činnosti. Provozovatelé gastronomických zažízení výrazně ušetří čas i peníze vynaložené s investicí za nákup, skladování, praní a evidenci pracovních oděvů. Firma Cws / Boco spoluvytváří image Vaší společnosti a zvyšuje její prestiž u Vašich zákazníků. Zaměstnanci se ve svém pracovním oblečení cítí jako v bavlnce a jsou si vědomi toho, že zaměstnavatel o ně jeví zájem a chce jim zpříjemnit jejich prácovní činnost. Dokonalý vzhled a perfektní stav pracovního oděvu díky pravidelnému servisu je důležitější faktor pro zvýšení prestiže u klientů Vašeho podniku. Jednoznačná identita a profesionální vzhled zaměstnanců je nutnou potřebou každého gastronomického zařízení. Vytváří se tak image a zvyšuje se věrohodnost zákazníka.

Zde Vám představujeme jak vše u firmy Cws / Boco probíhá**

Formulujete své požadavky a přání na konkrétní pracovní oděvy

Firma Cws / Boco nabídne možné varianty a přizpůsobí je Vašim představám:opatří je firemními štítky, firemním logem aj…

Zákazník si vybere konečnou podobu oděvů svých zaměstnanců.

Firma Cws / Boco vezme míry zaměstnanců a oděvy pro ně vyrobí.

Firma Cws / Boco přiveze a umístí je zaměstnancům do jejich vlastních skříněk, které firma nabízí v rámci svých služeb.

Použité oděvy firma Cws / Boco odveze a vypere. Každý jednotlivý oděv firma BOCO překontroluje a v případě potřeby opraví.

Po vyžehlení oděvy pomocí čárového kódu, který je umístěn na každé části oblečení, se roztřídí pro každého jednotlivého zaměstnance.

Připravený perfektní oděv Vám Firma Cws / Boco veze k výměně za použitý.

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm