Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » GASTRONOMIE V KRUŠNÝCH HORÁCH

GASTRONOMIE V KRUŠNÝCH HORÁCH

01.09.2014 V našem článku vás budeme informovat o gastronomii v Krušných horách. Hledáte kvalitní restauraci v nejznámějších obcích a městech? a víte kam naopak nezavítat? zde je první část...

Město Boží Dar

V tomto nejvyšším městečku v České republice se nachází tolik restaurací, že by stačili bohatě na větší okresní město. Bohužel musíme konstatovat, že ani jedna svojí originalitou nevyčnívá nad ty ostatní. Jídelní lístky v drtivé většině připomínají 90. léta, což ale město jako takové již dávno nepřipomíná.

Doporučujeme: Restaurace DARO je pro vás po celý den otevřena s širokou nabídkou tradiční české kuchyně i mezinárodních specialit. Příjemné posezení na terase, zázemí pro rodiny s dětmi a velmi milá obsluha.

Nedoporučujeme: Hotel Restaurant Excalibur je starý neútulný objekt kde se nachází restaurace připomínající doby totalismu. Servis neprofesionální, jídelní lístek z dávné historie, nefungující internetová prezentace. Restaurace v hotelových zařízení otevřené zároveň pro veřejnost se většinou míjí účinkem.

Město Abertamy

V tomto dynamicky se rozvíjejícím horském městečku naleznete bohužel jediné zařízení s kvalitní kuchyní a servisem. Je to Hotel SPORT (bývalý Sport Hotel SIGI), který můžeme s jistotou doporučit. Doufejme, že díky novému Ski areálu Plešivec budou další restaurace poskytovat pouze kvalitní služby za odpovídající cenu.

Nedoporučujeme Hotel a restaurace Stará pošta. Tento hotel v centru Abertam je dlouhodobě dalece pod čarou tolerancí přijatelného stravování v jakém-koli možném směru a stavu. Doufejme že příchodem nového majitele bude sjadnána náprava a tento hotel s velkou ač nevyužitou zahradou bude město důstojně prezenovat.

Obec Pernink

Doporučujeme Restaurace a Pension TINA V této restauraci se vás obsluha zeptá, zda si přejete řízek z krkovice a na sádle a pánvi…Opravdová známka domácí české kuchyně, osobního přistupu k hostům a dlouhodobé praxe v gastronomii.

Nedoporučujeme Restauarce Plzeňka Toto restaurační zařízení láká své hosty pomocí info tabulí před restaurací na Hamburger za 65,–Kč nebo na Mexickou tortilu za 55,–Kč, hot dog, pizzu apod. To je přímo výsměch a totální znemožnění se před odbornou veřejností, ale i obyčejným lajkem, protože i malé dítě ví, že zde něco nebude v pořádku.

Město Horní Blatná

Doporučujeme Restaurace Faustův Dvůr se zaměřuje na moderní lehkou francouzskou kuchyni, která se mění dle ročního období. Oblíbené jsou čerstvé steaky s různých druhů mas. Servis kvalitní, prostředí výborné, rastaurace je nekuřácká.

Více o restauracích v Krušných horách se dozvíte v další části našeho přehledu, který připravujeme…

Článek a informace připravil a poskytnul: Gastronomický tým RestGast.cz

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm