Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » Quest Group

Quest Group

ilustrační foto

25.06.2007 Představujeme Vám firmu Quest Group, která svými slovy jednoduše a jasně říká...kvalitní služby v oblasti gastronomie a ubytování.

Incomingová agentura

Incomingová agentura firmy Quest Group se specializuje na lázeňský trojúhelník v západních Čechách a to na Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a také na lázně Jáchymov. Uživatel internetu a potencionální klient si na firemních stránkách Quest Group vyhledá efektivním způsobem svoji požadovanou destinaci a systémem on-line rezervací si snadno a přehledně zarezervuje pobyt ve svém vybraném ubytovacím zařízení.

Catering

Přejete si uspořádat Catering na Vaší rodinné párty, firemním večírku, nebo oslavě? Také v tomto směru Vám firma Quest Group vyjde vstříc. Prezentace na stránkách firmy Quest Group Vám sdělí, jakými možnostmi a servisem firma Quest Group disponuje.

Quest hostel & apartments

Rádi byste si sami vyzkoušeli služby firmy Quest Group ? Žádný problém ! Firma Quest Group provozuje hostel & Quest bar přímo v centru Karlových Varů 5 min. od Vřídelní kolonády. Zejména Quest bar, který je součástí hostelu je velice speciálně a na míru vybaven vším, co moderní bar vyžaduje. Doplňková služba typu snídaně pro hosty a poté zavřeno ? Tyto doby jsou pro firmu Quest Group dávno pryč. Otevřeno celý den, moderní vybavení, rychlá komunikace, příjemná obsluha nebo wifi free je jen zlomek služeb navíc s kterými se jen tak na hostelu nesetkáte. Vřele doporučujeme využít v letních měsících terasu s grilem, a uspořádat zde malou soukromou sešlost, na které vaší společnost nebude nikdo rušit.

Firma RestGast & firma Quest Group

S naším partnerem si navzájem vyměňujeme zkušenosti a konzultujeme společně záležitosti z praxe a provozu gastronomického zařízení. Každý dotaz, každá připomínka, každá pozitivní reakce klienta je námětem naší konzultace, která nám pomáhá stále zdokonalovat služby spojené s naší profesí a gastronomií.

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm