Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » RESTAURACE KARLOVY VARY

RESTAURACE KARLOVY VARY

ilustrační foto

22.12.2008 Představujeme vám nově otevřený Pilsner Unique Bar v centru Karlových varů. Světově unikátní systém samoobslužných pivních výčepů přichází také od 28.11.2008 do našeho lázeňského města.

Představení unikátního systému

Světově unikátní systém samoobslužných pivních výčepů již naleznete také od 28.11.2008 v centru Karlových Varů. Bývalá restaurace Bulvár ustoupila a tím tak dala dostatečný prostor pro otevření tohoto světového unikátu také v Karlových Varech. LUKR INGENEERING a. s. & MCAT Automation s. r. o. je výhradním vlastníkem celého systému, myšlenka je známa řadu let, ale nikdo doposud nedal systému kompletní koncepci.

Koncepce samoobslužných pivních výčepů

Výčepní jednotka je osazena až čtyřmi výčepními kohouty, panel pro komunikaci s personálem je snadno ovladatelný, odkapník s ostřikem studené vody pro ochlazení pivního skla je u každého stolu pro 1 až 6 osob, to vše v celonerezovém provedení. Jedná se o nejrychleší E-Shop na světě. Systém účtuje na celou skupinu nebo na jednotlivé hosty. Jednotky pro komunikaci se zákazníky umožňují řadu dalších funkcí, které automatizují běžné manuální činnosti v gastronomii, včetně účetních operací.

Franchising Concept – The PUB, Pilsner Unique Bar

Cílem tohoto projektu je vytvořit řetězec pivních barů s vysokou úrovní poskytovaných služeb. Koncept vychází z pilotního projektu The PUB Plzeň, spuštěného do provozu v srpnu roku 2005. Jedná se o zcela nový typ podniku gastronomického zaměření. Nejvýraznějším atributem tohoto projektu je fenomén samoobslužného čepování piva ve spojení s nejmodernější informační technologií, dávající ohromné možnosti na poli pohostinství, zábavy, komunikace atd. Tento systém jako celek tak vytváří distribuční kanál zbrusu nové generace a jako celek by měl být i dále šířen.

Obecné výhody členství v řetězci The PUB a informace ohledně franchisingu naleznete zde…

Služby a gastronomie

The Pilsner Unique Bar Karlovy Vary ve kterém zažijete dosud v těchto krajích nevídaný druh zábavy spojený se samoobslužným čepováním toho nejlepšího piva Pilsner Urquell přímo z tanku.

Načepujte si vlastnoručně nejoblíbenější nápoj v České republice…

Přijďte se přesvědčit sami…Těšíme se na Vás!

Kontakt:

Pilsner Unique Pub Karlovy Vary

Bělehradská 9,

Karlovy Vary 360 01

Odpovědné osoby: Tomáš Plaček +420 724 432 188

Telefonické rezervace: +420 353 579 036

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm