Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » UBYTOVÁNÍ V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

UBYTOVÁNÍ V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

ilustrační foto

04.10.2008 Mariánské Lázně, jedna z perel lázeňského trojúhelníku, láká své hosty nejen léčivými vodami, ale také krásným prostředím, půvabnou architekturou a bohatou historií.

Historie

Toto překrásné město plné parků a zeleně, jenž je ze slavného trojúhelníku západočeských lázní tím nejmladším, v roce 2008 oslavilo 200 let výročí od svého vzniku, nabízí svým návštěvníkům skutečně široký výběr ubytovacích kapacit a volnočasových aktivit ve svém okolí.

Ubytování

V současné době je zde lázeňským hostům k dispozici 32 tříhvězdič­kových, 28 čtyřhvězdič­kových a dokonce dva pětihvězdičkové hotely. Je tedy zřejmé, že najít vhodné ubytování v Mariánských Lázních není absolutně žádný problém a každý má možnost vybrat si hotel dle svých požadavků a možností. Hotely v Mariánských Lázních pak nabízí kromě samotného ubytování také mnoho příležitostí k léčbě a relaxaci. Týmy profesionálů jsou připraveny zbavit své klienty nejen civilizačních a jiných onemocnění, ale také následků denního stresu a to pomocí komplexní lázeňské péče, osvědčených tradičních metod a především pak pomocí přírodních léčivých zdrojů.

Doporučujeme

Z velkého množství mariánskolázeňských hotelů nabízejícíh tyto služby jmenujme například wellness hotel Olympia nebo komplex hotelů Centrální a Nové Lázně. Pokud si i vy vyberete některou z možností ubytování v Mariánských Lázních, přejeme Vám za celý náš tým příjemný pobyt.

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm