Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

MFF v Karlových Varech

03.07.2008

Doporučujeme navštívit tyto vybrané restaurace

Italská restaurace La-Strada

Naleznete zde velmi kvalitně zpracovaný jídelní a nápojový lístek, nevšedně pojaté polední menu, tak jako moderní design restaurace včetně pohotové a příjemné obsluhy.

Restaurace Charleston

Česká a anglická kuchyně připravována dle originálních receptů, velký výběr světových vín, to je restaurace 30m od Masarykovy třídy v centru Karlových Varů.

Pizzeria Mamma Mia v Karlových Varech

Máte chuť na výbornou pizzu? Budete vítáni v Pizzerii Mamma Mia pod administrativní budovou Cimex, 30m od Alžbětiných Lázní. Jedná se o jednu z nejlepších pizzerií na Karlovarsku.

Doporučujeme navštívit tyto vybrané Cocktail bary

Quest smart bar & coffee

Grilování, velmi milá obsluha, hudební večery, klidné prostředí a nadstandartní služby jako například wifi-free, pokerové turnaje nebo Nintendo wii k zapůjčení. Kvalitní služby…nic jiného zde nemůžete očekávat a to nejen o 43. MFF v Karlových Varech.

Barracuda Caribbean Cocktail bar

Máte chuť na správný cocktail?? Zavítejte kdykoliv do tohoto cocktail baru, který naleznete v Jaltské ulici v centru Karlových Varů vedle známého rockového klubu Rotes Berlin. Profesionálové ve svém oboru Vám stylově namíchají Vaš oblíbený drink za poslechu hudby mnoho známých žánrů z celého světa.

Schaffy's GARÁŽ, café & cocktail bar

?Schaffy?s GARÁŽ je stylový bar s příjemnou atmosférou, kvalitními koktejly a delikátním jídlem. Otevřeno denně od 15.00.hod do 05.00.hod

Gastronomický tým RestGast.cz přeje všem návštěvníkům mnoho neopakovatelných zážitků s gastronomií a zábavou při 43.MFF v Karlových Varech.

 
 

« kompletní seznam novinek

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm