Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » DOTACE PRO PODNIKATELE

DOTACE PRO PODNIKATELE

ilustrační foto

08.10.2008 Regionální operační program (ROP) v rámci strukturálních fondů Evropské unie má za cíl pomáhat městům, obcím nebo podnikatelům v oblasti cestrovního ruchu a gastronomie. ROP umožnuje využití potenciálu cestovního ruchu, lázeňství a gastronomie vytvářet nové produkty a formy cestovního ruchu.

Podnikatelský záměr

Na počátku je podnikatelský záměr na výstavbu, rekonstrukci, modernizaci vhodných objektů na celoroční ubytovací zařízení, dále modernizaci ubytovacích zařízení hotelového typu (včetně případné restaurační části) na úroveň středního standardu včetně doprovodné infrastruktury a nezbytného zázemí.

Naše služby

Během následujícího období se projekt připravuje dle pravidel dotačního programu tak, aby se stal jedním z realizovaných projektů, který za podpory Regionálního operačního programu Severozápad (ROP) v rámci strukturálních fondů Evropské unie zkvalitní služby v tomto odvětví ve Vašem městě, tak v jeho širokém okolí.

Naše aktivity v těchto projektech jsou mimo jiné kompletní poradenství v oblasti gastronomie a cestovního ruchu spojené s přípravou všech potřebných dokumentů pro podání žádosti o podporu z tohoto dotačního programu Evropské unie. Další služby spočívají v manažerské práci samotné realizace projektu a následných kroků vedoucí k úspěšnému dokončení Vašeho projektu.

Využijte možnosti získání dotace pro váš nový projekt?

Kompletní informace a poradenství včetně zpracování žádosti vám zajistí RestGast.cz

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm