Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » Gastronomie a MFF v Karlových Varech

Gastronomie a MFF v Karlových Varech

09.07.2007 42. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se konal od 29.06.2007 do 07.07. 2007. Vybrali jsme 5 Music barů a 5 restaurací v Karlových Varech, které již tradičně velice ožívají a do některých podniků se bez rezervace nevyplatí chodit. Hodnotili jsme kvalitu poskytovaných služeb, odbornou znalost a ochotu personálu, program a případné změny v porovnání s minulými ročníky.

Music bary:

Divadelní club Husovka

Známý divadelní klub Husovka, kde se také promítaly soutěžní filmy, měl každodenní doprovodný program v podobě večerních párty s Dj´s. Otevřeno 24 hodin denně, grilování na letní zahrádce, příjemné posezení. Jen obsluha trochu „vázla“. Otevírací doba nonstop je velice specifická a náročná na provoz. Možná proto klesala kvalita obsluhy a její vstřícnost.

Hodnocení:

Vodafone fair club, Lázně 1

Již tradiční se staly Lázně 1, kde koncerty a párty známých interpretů byly na denním programu. Závěrečná párty se nesla v duchu Dj´s Tima Deluxe, Michalea Buriana, Loutky, Bo.Dana a Go Go tanečnic. Lounge & bar stage nabídla občerstvení a drinky při hudbě Dj Lumiereho feat. Bára Černocká & Manda. Doufejme, že povedené Vodafone fair club Lázně 1 se budou v dalších ročnících MFF v Karlových Varech prezentovat stále výbornou hudbou, kvalitni obsluhou a dalšími novinkami.

Hodnocení:

Barracuda Caribbean Cocktail bar

Máte chuť na správný cocktail…? Zavítejte kdykoliv do tohoto cocktail baru, který naleznete v Jaltské ulici v centru Karlových Varů vedle známého rockového klubu Rotes Berlin. Profesionálové ve svém oboru Vám stylově namíchají Vaš oblíbený drink za poslechu hudby mnoho známých žánrů z celého světa. Neváhejte a zajděte na Váš drink do Barracuda Caribbean Cocktail baru. Čeká na Vás nejen profesionální obsluha, ale také akce nebo slevy na cocktaily, které se staly hity Vaší noční zábavy.

Hodnocení:

Quest smart bar & coffee

Nevynechali jsme ani našeho partnera z praxe a v úzkém kruhu přátel jsme ladili ladné tóny Radia de Corso. Tyto hudební večery s netradiční hudbou se budou pravidelně konat také po skončení Filmového festivalu. Budeme Vás informovat. Grilování, velmi milá obsluha, klidné prostředí a nadstandartní služby. Nic jiného zde nemůžete očekávat a to nejen o 42. MFF v Karlových Varech.

Hodnocení:

Stan kapitána Morgana – hotel Thermal

Druhý den filmového festivalu jsme zavítali do stanu kapitána Morgana u hotelu Thermal. Pokud byste si chtěli zachladit nějaké ryby z říčky Teplá, objednejte si 4 mojita a jedno z nich ihned přeceďte. V tradičním stanu pod hotelem Thermal je již dávno všechno jinak… pohodlné posezení, LCD televizory, dlouhý prostorný bar, obsluha náležitě seznámena se svou náplní práce, jelikož stíhat pít, jak barmani míchají, zde bylo velice těžké a náročné. Dj´s každý večer, široký výběr koktejlů a také slušné ceny, které nikoho neurazili. Směřuje to stále k lepšímu a těšíme se na hodně MFF v Karlových Varech ve stanu kapitána Morgana.

Hodnocení:

Restaurace:

Pilsner Urquell stan – hotel Thermal

Občerstvení v podobě cateringu a všech náležitostí, který má mít, stálo přímo před hotelem Thermal. Místa k sezení, velice pěkný a prostorný bar s dvěmi výčepními stolicemi, kvalitní Plzeňské pivo, rychlá obsluha, čistota a široký výběr tradičních českých jídel je právě to, co Vás dokáže velmi mile překvapit nejen v odpoledních hodinách, ale také na cestě domů z rušné noci.

Hodnocení:

Restaurace Parlament

Sobotní oběd, druhý den MFF v Karlových Varech, se zrovna nevydařil. Zapomnětlivá obsluha, chaos v restauraci, malá gramáž jídel, nechutné pokrmy a na závěr arogantní majitel nebo manažer, který svým hostům lže do očí, snaží se u toho cítit uraženě, ale naopak působí nadřazeně a pohrdavě. Přesný příklad jak by to nemělo vypadat. Možná smůla nebo špatný den personálu. Na to se ale v gastronomii „nehraje“. Kupodivu takto vedená restaurace je ještě v provozu. Asi možná jen díky své strategické poloze.

Hodnocení:

Restaurace Charlestone

Úterní oběd dne 03.07. v restauraci Charlestone byl velmi příjemným zážitkem a splnil naše očekávání. Znavená, leč velmi příjemná obsluha, chutné jídlo, kvalitní nápoje a preciznost. Tyto vlastnosti restauraci Charlestone zdobí již od jejího otevření. Není divu, že restaurace je velice známa nejen v širokém okolí města Karlovy Vary.

Hodnocení:

Restaurace Lázně 5

Večeře v Alžbětiných Lázních byla opravdu gastronomie plná zážitků. Předkrm: Roastbeef na bylinkách s lehkým česnekovým a pikantním dipem, polévka: Francouzská cibulačka s toastem zapečeným sýrem, hlavní chod: Steak z vepřové panenky upečený na medium se smetanovou peřinkou a s liškami, dezert: Domácí madlenka, espresso machiato k tomu všemu Chardonnay z Francie a kvalitní obsluha. Moderní gastronomie jak má být.

Hodnocení:

Restaurace u jeleního skoku

Vrchní prchni…? Ptáčkové zpívali, parníček jsme viděli, hudbu jsme slyšeli, takže to máme…Nepřipomíná Vám to něco ? Ano, a pěkně v ruce a „účet“ pod popelník…to byli časy. 20,–Kč za hudbu na účet ke konzumaci…hm, jde vidět, že se fantazii v gastronomii meze nekladou.

Hodnocení:

Celkové konstatování

Na závěr lze konstatovat, že gastronomie a stravovací služby při MFF v Karlových Varech mají vzestupnou tendenci. Nic není bez kladu a záporu dané věci a také v gastronomii není vždy vše perfektní. Sebekritika a objektivní pohled třetí strany je jedna z cest, jak se stále učit a zdokonalovat ve svém oboru. V gastronomii záleží na charakteru a povaze každého člověka a také jaký je psycholog. Tyto vlastnosti se přímo odráží na poskytovaných službách, kvalitě podniku a individuálním přístupu ke všem našim hostům.

Hodnocení:

  • 0 hvězdiček-otřesné
  • 1 hvězdička-špatné
  • 2 hvězdičky-nevyhovující
  • 3 hvězdičky-kvalitní
  • 4 hvězdičky-vynikající
  • 5 hvězdiček-excelentní
 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm