Liška Jan
e-mail: info@restgast.cz
Tel.: +420 608 029 755
IČ: 734 01 625
DIČ: 7810251889

Zdenek Řáda
Tel.: +420 776 626 810
Marketing


Poradenství v gastronomii a projekty

anglická verze anglická verze německá verze

úvodní stránka » články » VELETRHY-HORECA

VELETRHY-HORECA

ilustrační foto

22.05.2009 HORECA 2009 ? přípravy na XI. ročník začaly! XI. mezinárodní veletrh pro hotelnictví a gastronomii, který má v Praze nejdelší tradici, zahajuje přípravy na letošní ročník - ten bude orientován na pomoc při řešení nejpalčivějších problémů oboru HORECA, jež po letech růstu zažívá horší období.

I tento ročník je koncipován jako B2B akce cílená na odbornou veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit také na 1. specializovanou barmanskou výstavu. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program s tradičními akcemi a soutěžemi, jako je Exponát HORECA, HORECA Junior a HORECA Fórum. Přijďte se přesvědčit ve dnech 20. ? 22. 10. 2009 do prostor Veletržního paláce.

V loňském roce nás poctilo návštěvou 4816 návštěvníků

A to převážně z řad odborníků, na celkové výstavní ploše téměř 1770 m2 měli hosté možnost shlédnout expozice 95 vystavovatelů.

XI. ročník tematicky reaguje na nelehkou ekonomickou situaci, která se nevyhnula ani oblasti podnikání v segmentu HORECA, jedním z témat tedy bude získávání nových klientů v době ekonomické krize a snižování nákladů či zatraktivnění nabídky a služeb pro cílové zákazníky. V rámci doprovodného programu proběhne mimo jiné panelová diskuze na téma „Jak překonat krizové tendence v segmentu HORECA“, i letos bude uděleno prestižní ocenění Exponát HORECA za nejlepší produkt vystavený na veletrhu. Těšit se můžete rovněž na barmanskou soutěž, která proběhne pod záštitou České barmanské asociace HORECA CUP 2009.

Na HORECE se také dozvíte:

Jak překonat nepříznivé období…

…aneb jak být lepší než konkurence a přesvědčit o tom klienty.

Jak snížit náklady… ...aneb jak při těch současných zvýšit výnosy.

Jak najít a udržet kvalitní personál… ...aneb jak mohou pomoci personální agentury.

Jak zatraktivnit nabízené služby… ...aneb jak zajistit a nabízet služby, kterým právě dávají klienti přednost.

Pokud vás výše zmíněná témata zajímají, ať už z pohledu uživatele služeb či podnikatele v oboru, přijďte nás navštívit v době konání veletrhu ve Veletržním paláci.

Zásadní změnu jsme připravili pro registraci návštěvníků

"Pokud se zájemci z řad odborné veřejnosti zaregistrují prostřednictvím formuláře na www.horecaexpo­.cz, obdrží kromě volné vstupenky i voucher, který zároveň poslouží na veletrhu jako poukaz k občerstvení.

Kvalitu jídla a pití zaručí spolupráce se sdružením Slow food, které bude svůj přístup k jídlu a gastronomii na veletrhu prezentovat," říká managerka veletrhu Bc. Michaela Výtisková.

KONTAKT:

Bc. Michaela Výtisková

Project manager

tel.: +420 224 301 538

mobil: +420 777 201 328

www.horecaexpo.cz

www.acexpo.cz

AC EXPO s.r.o. Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, 170 17 Praha 7

 
 

« kompletní seznam článků

 

nahoru vytiskni stránku

 

© RestGast | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign Karlovy Vary

© RestGast | mapa webu | © Webdesign: 2M STUDIO s. r. o. webdesign | Webhosting: Český hosting | mail | adm